Nalaganje...

Države, ki izpolnjujejo pogoje za ZDA Green Card 2017, Program za registracijo DV leta 2019

ZOZNAM KRAJÍN PODĽA KRAJINY, KTORÉ JE NAVLÉBNÉ PRE ÚČTOVNÚ LOTTERÁCIU ZELENEJ KARTY USA, rok 2017 Diversity Immigrant Visa Lottery Program DV 2019
(DV LOTTERY PROGRAM DV-2019)

 

DÔLEŽITÁ POZNÁMKA: Ak chcete skontrolovať stav víťazov v zázname o zelených kartách v USA, musíte sa do svojho účtu prihlásiť GreenCardService.org ak ste použili organizáciu GreenCardService.org pre vstup do lotérie zelených kariet v USA.

 

   *************************************************

Ak chcete skontrolovať svoju aplikáciu lotérie v zelených kartách v USA, získajte výsledky Žiadajte formulár žiadosti tu:  

   *************************************************

Nižšie uvedený zoznam zobrazuje krajiny, ktorých domorodci majú nárok na DV-2019, zoskupené podľa geografického regiónu. Závislé oblasti v zahraničí sú zahrnuté v regióne vládnej krajiny. Krajiny, ktorých domorodci nemajú nárok na program DV-2019, identifikovali USCIS podľa vzoru v článku 203 (c) INA.

Krajiny, ktorých domorodci nemajú nárok na program DV (pretože sú hlavnými krajinami, ktoré sú zdrojmi rodinných sponzorovaných a prisťahovaleckých pracovníkov založených na zamestnanosti alebo krajín s vysokým stupňom prijatia) sa zaznamenajú po príslušných regionálnych zoznamoch.

Kongresom poverený program Diversity Immigrant Visa je každoročne spravovaný ministerstvom zahraničných vecí a vedený na základe zákona Spojených štátov, konkrétne § 203 (c) zákona o imigrácii a štátnej príslušnosti (INA). Tento zákon ustanovuje triedu prisťahovalcov, ktorí sú známi ako "rôznorodé prisťahovalci", s vízami prístupnými osobám z krajín s historicky nízkou mierou prisťahovalectva do Spojených štátov. Za fiškálny rok 2019 bude k dispozícii 50 000 víz na rozmanitosť.

Každoročný DV program udeľuje víza osobám spĺňajúcim jednoduché, ale prísne požiadavky na oprávnenosť. Počítačom generovaný náhodný výkres vyberá výbery pre DV.

Víza sa rozdelia medzi šesť geografických regiónov av rámci každého regiónu nemôže žiadna krajina získať viac ako sedem percent dostupných DV v každom roku. Víza sa prideľujú štátnym príslušníkom krajín s historicky nižšou mierou prisťahovalectva v USA.

Štátni príslušníci krajín, ktorí v posledných piatich rokoch vyslali viac ako 50 000 prisťahovalcov do Spojených štátov, nie sú oprávnení požiadať o program Diversity Visa.

********************************************************

Vezmite prosím na vedomie:AK VAŠE KRAJINA NARODENIA NIE JE KVALIFIKOVANÁ PRE LOTTERIU ZELENEJ KARTY v USA, MÔŽETE SA POUŽÍVAŤ KVALIFIKÁCIU!
 /read below/:


Rodilý z krajiny, ktorej sa domorodci kvalifikujú: Vo väčšine prípadov to znamená krajinu, v ktorej ste sa narodili. Existujú však aj ďalšie dva spôsoby, ako sa môžete kvalifikovať.

Po prvé, ak ste sa narodili v krajine, ktorej domorodci nie sú oprávnení, ale váš manžel sa narodil v krajine, ktorej domorodci sú oprávnení, môžete požiadať o krajinu narodenia vášho manžela - za predpokladu, že vy a váš manžel / manželka ste na zvolenej položke víza a súčasne vstúpte do Spojených štátov.

Po druhé, ak ste sa narodili v krajine, ktorej domorodci nie sú oprávnení, ale ani jeden z vašich rodičov sa tam nenarodil alebo tam v čase narodenia nevstúpil, môžete si nárokovať narodenie v jednej z rodičovských krajín narodenia, ak ide o krajinu ktorých domorodci sa kvalifikujú pre program amerického lotérie DV.

Ak chcete vstúpiť do lotérie, musíte spĺňať požiadavky na vzdelanie alebo pracovnú skúsenosť programu DV: Musíte mať buď stredoškolské vzdelanie alebo jeho ekvivalent, definované ako úspešné ukončenie 12-ročného kurzu základného a stredného vzdelania; ALEBO dvojročné pracovné skúsenosti v posledných piatich rokoch v povolaní vyžadujúcom najmenej dva roky odbornej prípravy alebo skúseností na vykonávanie.

Na stanovenie kvalifikačných pracovných skúseností sa použije databáza O * Net On-Line ministerstva práce USA. Ďalšie informácie o kvalifikácii pracovných skúseností nájdete v časti Často kladené otázky.

Ak nemôžete splniť žiadnu z týchto požiadaviek, nemali by ste odoslať žiadnu položku do programu US Visa Lottery Program.


***************************************

Štátny oddelenie implementovalo elektronický registračný systém začínajúci DV-2005 s cieľom zefektívniť a zabezpečiť DV proces. Oddelenie využíva špeciálnu technológiu a iné prostriedky na identifikáciu osôb, ktoré sa dopúšťajú podvodu na účely nelegálneho prisťahovalectva, alebo tých, ktorí predkladajú viaceré záznamy. 

***************************************

Loterija ZDA Green Card 2017 Prijava
Prijavite se za Uradno Združene države Lottery 2019
Program priseljevanja in naturalizacije Tukaj

ZA START PROCES, KLIKNITE

 Start your US Green Card Lottery Registration

IN PODPIRAJTE VAŠE INFORMACIJE.


ZOZNAM KRAJÍN / OBLASTI PODĽA KRAJINY, KTORÉ JE VYUŽÍVATEĽNÉ PRE NÁRODNÝ PROGRAM LOTTERY USA ZELENÁ KARTA DV-2019, rok 2017.

 

AFRICA


Alžírsko
Angola
Benin
Botswana
Burkina Faso
Burundi
Kamerun
Cabo Verde
Stredoafrická republika
Chad
komory
Congo
Kongo, Demokratická republika Cote d'Ivoire (Pobrežie Slonoviny) Džibutsko
egypt *
rovníková Guinea
Eritrea
Etiópia
Gabon
Gambia,
Ghana Guinea
Guinea-Bissau
Keňa
Lesotho
Libéria
Líbya


* Osoby narodené v oblastiach spravovaných Izraelom, Jordánskom, Sýriou a Egyptom v júni 1967 sú vyúčtované Izraelu, Jordánsku, Sýrii a Egyptu. Osoby narodené v pásme Gazy sú pripísateľné Egyptu; osoby narodené na Západnom brehu sú vymerané do Jordánska; osoby narodené v Golanských výšinách sú účtované Sýrii.
V Afrike nemajú domorodci z Nigérie nárok na tohtoročný program rozmanitosti.


ASIA

 
Afganistan
Bahrain
Bhután
Brunej
Burma
Kambodža
Osobitná administratívna oblasť Hongkong **
Indonézia
Irán
Irak
Izrael *
Japonsko
Jordan *
Kuvajt
Laos
Libanon
Malajzia
Maledivy
Mongolsko
Nepál
Severná Kórea
Omán
katar
Saudská Arábia
Singapore
Srí Lanka
Sýria *
Taiwan **
Thailand
Timor-Leste
Spojené Arabské Emiráty
jemen

* Osoby narodené v oblastiach spravovaných Izraelom, Jordánskom, Sýriou a Egyptom v júni 1967 sú vyúčtované Izraelu, Jordánsku, Sýrii a Egyptu. Osoby narodené v pásme Gazy sú pripísateľné Egyptu; osoby narodené na Západnom brehu sú vymerané do Jordánska; osoby narodené v Golanských výšinách sú účtované Sýrii.

** Hong Kong S.A.R. (Oblasť Ázie), Macau S.A.R. (Región Európy, účtovaný v Portugalsku) a Taiwan (región Ázie) sa kvalifikujú a sú tu uvedené. Len na účely programu rozmanitosti sa osoby narodené v Macau S.A.R. z Portugalska.


Domorodci z nasledujúcich krajín Ázie nie sú oprávnení na tohtoročný program Diversity Visa: Bangladéš, Čína (narodený na pevnine), India, Pakistan, Južná Kórea, Filipíny a Vietnam.


 
EUROPE


Albánsko
Andorra
Arménsko
Rakúsko
Azerbajdžan
bielorusko
Belgicko
Bosna a Hercegovina
Bulharsko
Chorvátsko
Cyprus
Česká republika
Dánsko (vrátane zložiek a závislých oblastí v zahraničí)
Estónsko
Fínsko
Francúzsko (vrátane komponentov a oblastí v zahraničí)
Georgia
Nemecko
Grécko
maďarsko
Island
Írsko
Taliansko
Kazachstan
Kosovo
Kirgizsko
Lotyšsko
Lichtenštajnsko
Litva
Luxembursko
Osobitná administratívna oblasť Macao **
macedónsko
Malta
Moldavsko
Monaco
čierna Hora
Holandsko (vrátane zložiek a závislých oblastí v zahraničí)
Severné Írsko**
Nórsko (vrátane zložiek a závislých oblastí v zahraničí)
Poľsko
Portugalsko (vrátane zložiek a závislých oblastí v zahraničí)
Rumunsko
Rusko
San Maríno
Srbsko
Slovensko
Slovinsko
španielsko
Švédsko
švajčiarsko
Tadžikistan
Turecko
Turkménsko
Ukrajina
Uzbekistan
Vatikán

 **Domorodci nasledujúcich európskych krajín nemajú nárok na tohtoročný DV program: Veľká Británia (Spojené kráľovstvo). Veľká Británia zahŕňa tieto závislé oblasti: Anguilla, Bermudy, Britské Panenské ostrovy, Kajmanské ostrovy, Falklandské ostrovy, Gibraltár, Montserrat, Pitcairn, Svätá Helena a ostrovy Turks a Caicos.

Upozorňujeme, že iba na účely programu rozmanitosti sa Severné Írsko posudzuje osobitne; Severné Írsko sa kvalifikuje a patrí medzi kvalifikované oblasti.
Macau S.A.R. sa kvalifikuje a je uvedená vyššie.
 
SEVERNÁ AMERIKA

Bahamy

V Severnej Amerike nemajú domorodci z Kanady a Mexika nárok na tohtoročný program rozmanitosti.
 
OCEANIA

 
Austrália (vrátane komponentov a závislých oblastí v zahraničí)
Fiji
Kiribati
Marshallove ostrovy
Mikronézia, Federálne štáty Nauru
Nový Zéland (vrátane komponentov a závislých oblastí v zahraničí)
Palau
Papua-Nová Guinea
Samoa
Šalamúnove ostrovy Tonga
Tuvalu
Vanuatu
JUŽNÁ AMERIKA, STREDNÁ AMERIKA A KARIBSKO

 
Antigua a Barbuda
Argentína
Barbados
belize
Bolívia
Čile
Kostarika
Kuba
Dominica
Grenada
Guatemala
Guyana
honduras
Nikaragua
Panama
Paraguaj
Svätý Krištof a Nevis
Svätá Lucia
Svätý Vincent a Grenadíny
Surinam
Trinidad a Tobago
Uruguaj
Venezuela

 
Krajiny v tomto regióne, ktorých domorodci nemajú nárok na tohtoročný program rozmanitosti:Brazília, Kolumbia, Dominikánska republika, Ekvádor, Salvádor, Haiti, Jamajka, Mexiko a Peru.

 

Loterija ZDA Green Card 2017 Prijava
Prijavite se za Uradno Združene države Lottery 2019
Program priseljevanja in naturalizacije Tukaj

ZA START PROCES, KLIKNITE

 Start your US Green Card Lottery Registration

IN PODPIRAJTE VAŠE INFORMACIJE.

 

 

 

 

 

 

Komentarji

*****

09/21/2019, 08:24 AM

*****

12/05/2018, 07:48 AM

*****

11/06/2018, 05:54 PM

*

10/26/2018, 10:11 AM

*****

10/01/2018, 04:16 AM

*****

09/05/2018, 05:27 AM

*****

04/17/2018, 08:35 PM

*****

04/17/2018, 05:23 PM

*****

04/17/2018, 05:12 PM

*****

04/02/2018, 09:43 AM

Nova objava

Kot potrditev, da se vnos podatkov v ta obrazec ne izvaja avtomatično, vnesite znake, ki jih vidite na sliki spodaj. Vse črke so prikazane v TISKANI obliki.