Nalaganje...

O GreenCardService.org

O USA zelená karta lotérie Servis na GreenCardService.org

VITAJTE NA GREENCARDSERVICE.ORG a USA lotérie o Zelenú Kartu REGISTRÁCIA A PRISŤAHOVALECTVO INFORMAČNÝ SERVIS CENTRUM.

GreenCardService.org organizácie je americké zelenej karty lotérie Registračné a informačné centrum služieb pre Spojené štáty DV lotériová Zelenej Karty   Aplikácia Registrácia vstup - Diversity Visa Lottery, tiež známy ako DV-lotérie, (USA DV-lotérie), ako služby s pridanou hodnotou pre celosvetovú účasťou.

Nariadením americké ministerstvo zahraničných vecí, všetky údaje pre USA lotériová Zelené Karty musí byť predložená elektronicky iba prostredníctvom elektronická vstupné ROZMANITOSTI VISA lotérie tlačivo Prihláška EDV).

GreenCardService.org Organizácia web je americká firma, je mimovládna súkromný subjekt, nie advokátska kancelária alebo spojená s vládou Spojených štátov, ani schválený vládou Spojených štátov, alebo USCIS v americkej Imigračný a naturalizační služba), INS (Imigračný a naturalizační služby), US Visa Center alebo nič z toho pobočky v žiadnom prípade. Poskytujeme služby s pridanou hodnotou pre USA Green Card Lottery Registrácia a prisťahovalectva nápovedy.

GREENCARDSERVICE.ORG ORGANIZÁCIA prijíma teraz on-line, E-prihláška PRO USA lotériová Zelenej Karty Americke DV lotérie).

** Upozorňujeme, že všetky informácie o www.GreenCardService.org, ktorý vidíte vo svojich rodných jazykoch je výsledkom práce, tretích strán prekladateľov z angličtiny do vášho materinského jazyka. Ospravedlňujeme sa, ak si môže nájsť nejaký rozpor alebo chyby v preklade. Pomôžte nám zlepšiť presnosť prekladu pre vás rodný jazyk, a to zaslaním e-mailu od Kontakt stránku.

Vezmite prosím na vedomie, že angličtina je jediný oficiálny jazyk našich stránkach.