Nalaganje...

USA Zelená karta lotéria Víťazný výsledok Kontrola stavu, vyhrala som zelenú kartu?

Položky označené * sú povinné
* Používajte Len Anglické písmená

 

USA Green Card Lottery Súťažiaci Status Check
(US DV-lotérie Imigrácia Visa Program Entry Víťazstvo stav) 


Ako zistiť USA Green Card Lottery zvíťaziť Výsledky Status

Jedná sa o elektronickej Diversity Visa Účastník Status Check Formulár pre US Diversity Immigrant Visa programu ( USA Zelená karta lotérie). Tu si môžete skontrolovať US Green Card Lottery Entry Status (zelená karta lotérie Víťazne Výsledky) pre oficiálne DV lotérie programu:

DV lotérie 2019, DV lotérie 2018 a zistite, či ste víťazom pre USA zelenej karty a môže trvalo žijú, pracujú, robustný a podnikať v USA, rovnako ako sa stal americký občan. Súťažiaci Kontrola stavu preDV-lotérie 2017 DV-lotérie 2016 DV-lotérie 2015 DV-lotérie 2014 a staršie už nie sú k dispozícii. 

Ak ste podal svoj USA Green Card Lottery s GreenCardService.org Organizácie a vaša žiadosť bola prijatá, potom vám to nie je nutné podať tento formulár. Môžete skontrolovať zvíťaziť stav vašej žiadosti v poradí číslo (Stavba Number), ktorý ste dostali pri registrácii.

DV-2019 US Green Card Lottery Účastník Status Check

DV-2019 (zelená karta lotérie 2017) Účastníci  môžu kontrolovať ich stav Wiing zadaním potvrdenie  informácie  prostredníctvom formulára nižšie, začína na poludnie (EDT),  alebo po 15. mája 2018.  DV-2019 entry doba bola uzavretá v novembri 22, 2017. informácie iba potvrdenie prihlášok podaných v tomto období sú platné pre kontrolu stavu. Všetky Entrans  majú do 30. septembra 2020, aby skontrolovať stav svojho vstupu prostredníctvom tejto webovej stránky.

2018 USA Green Card Lottery Účastník Status Check

DV-2018 Účastníci môžu zadať svoje potvrdzujúce informácie prostredníctvom formulára nižšie začína na poludnie (EDT) 2. mája 2017. registračný periódy DV-2018 sa končí 7. novembra, by mali 2016 DV-2018 Účastníci zadať svoje číslo potvrdenia do formulára a postupujte podľa pokynov na obrazovke. Všetky Entrans  majú do 30. septembra 2018, aby skontrolovať stav svojho vstupu prostredníctvom tejto webovej stránky.

2017 US Green Card Lottery Účastník Status Check

DV-2017 Účastníci (tí, ktorí vstúpili do DV lotérie od 1. októbra 2015 a 3. novembra 2015) majú do 30. septembra 2017, aby skontrolovať stav svojho vstupu prostredníctvom tejto webovej stránky. Registračné obdobie DV-2017 bola až do 3. novembra 2015. DV-2017 Súťažiaci by mali zadať svoje číslo potvrdenia do formulára nižšie a postupujte podľa pokynov na obrazovke.

 

US Green Card dopravcu Kontrol.stavu Návod :

Prosím, uistite sa, že máte na vstupujúceho Potvrdzovací číslo priezvisko / rodné meno / priezvisko rok narodenia , aby overil stav súťažiacim online.

Potvrdenie Number:
Zadajte číslo potvrdenie, že bol daný, keď ste požiadal o aplikácii.

Priezvisko / Family Name / Priezvisko:
Uveďte priezvisko, ktorá bola použitá pri registrácii žiadosti. 
Ak nebola názov za predpokladu, zadajte, No Priezvisko 'v poli Priezvisko.

Rok narodenia:
Uveďte rok narodenia pre primárnu žiadateľa Only. Formát: YYYY.

E-mailová adresa:
Zadajte kontaktnú e-mailovú adresu, na ktorú Vám zašleme zvíťaziť stavu výsledku.

Po odoslaní " US Green Card Lottery zvíťaziť Výsledky Žiadosť" , budete dostávať vaše USA Green Card Lottery zvíťaziť stave prostredníctvom e-mailu, 
ktoré ste zadali do formulára nižšie.


Prosím, zadajte požadované informácie do nižšie uvedeného formulára  
a kliknite na tlačidlo Odoslať.

_______________________________________________________


USA Zelená karta lotérie Víťazstvo Výsledok Request Form. 
Skontrolujte, či Vy ste víťaz.

 

 

 

USA Green Card Lottery Applicant's Registration Information

Should you have any questions contact us at: Help@GreenCardService.org

Kot potrditev, da se vnos podatkov v ta obrazec ne izvaja avtomatično, vnesite znake, ki jih vidite na sliki spodaj. Vse črke so prikazane v TISKANI obliki.